כשתגיעו לבריסל כדאי מאוד להתחיל את החופשה עם סיור ברחבי העיר, יש מגוון רחב של סיורים חינמיים והיתרון הגדול בהצטרפות לסיור כזה הוא שהסיור נותן לנו מבט כללי על העיר שממנו אנחנו יכולים להעמיק במקומות שמעניינים אותנו. יתרון נוסף בסיור הוא האפשרות לפגוש מטיילים אחרים שישמחו לחלוק איתכם מידע על העיר ועל החוויות שלהם.

יש סיורים חינמיים בבריסל, כאלו שיוצאים כל יום ועוברים בנקודות המרכזיות של העיר, אלו סיורים של כשעתיים שבהם תוכלו להכיר את האטרקציות המרכזיות של בריסל. בסיום הסיור נהוג להעניק טיפ למדריך (זה השכר שלו) ולבדוק אילו עוד סיורים מפעילה החברה, יכול להיות שיש להם סיור שתפור עליכם.

האטומיום ומיני אירופה - אטרקציות בבריסל

תוכלו להצטרף לסיורים יומיים גם מחוץ לבריסל בערים מרשימות כמו ברוז', גנט ואנטוורפן וללמוד עוד על החלקים השונים שמרכיבים את בלגיה. גנט, שנמצאת בפלנדריה דומה מאוד להולנד ואילו ברוז' שנמצאת בחבל וואלוניה דומה מאוד לצרפת. בריסל היא הדבק שמאחד את כל החלקים של בלגיה.

אם אתם לא כל כך אוהבים סיורים מודרכים תוכלו להיות המדריך של עצמכם, הורידו אפליקציה לטלפון והופ! יש לכם סיור ברחבי בריסל שלוקח אתכם ממקום למקום ומעניק לכם מידע מפורט (לעתים קולי ולעתים כתוב) על הנקודות השונות בסיור.

לא רוצים סיורים כלל, אתם יכולים לרכוש כרטיס לאוטובוס ההופ או הופ אוף שנוסע ברחבי בריסל ולהשתמש בו כדי לעבור ממקום למקום ברחבי העיר, האוטובוס פועל בשעות היום ומאפשר גישה נוחה לאטרקציות המרכזיות של בריסל.

סיור שוקולד בבריסל

בריסל בלי שוקולד… מה פתאום!!! בואו לסיור רגלי בבריסל שבו השוקולד הוא המוטיב המרכזי. הסיור עובר בין התחנות החשובות של בריסל כמו המניקן פיס, הגראן פלאס, הגלריות המלכותיות ורובע סן גרי. המדריך מסביר על האטרקציות השונות אבל מדי פעם עוצרים בחנות שוקולד לטעימות שונות, מה יותר כיף מזה?

הזמינו מקום בסיור השוקולד בבריסל

מידע נוסף על מלונות, אטרקציות טיסות וסיורים תוכלו למצוא בקבוצת הפייסבוק שלנו, אתם מוזמנים ליהנות מחוכמת ההמונים.